Kroki mają moc – podsumowanie akcji

Początkiem września przystąpiliśmy zespołowo do wyzwania RakReaton – Rusza nas pomaganie.
Naszym celem było osiągnięcie jak największej ilości punktów i nie ukrywamy dobra pozycja naszego Zespołu w totalnym rankingu wszystkich zgłoszonych zespołów.

Nasz Zespół składał się z 7 osób.
Wynik zespołu – 146 miejsce!

W sumie udało się nam zebrać 9 036 punktów, wykonaliśmy 238 aktywności, przerobiliśmy 2 020,6 km, osiągnęliśmy 1 176 852 kroków, średnia kroków dziennie 32 690. Spaliliśmy 35,9 tyś. kcal. Jesteśmy z siebie bardzo dumni!

Partnerzy  RakReatonu zobowiązali się, że – kiedy uda się wszystkim zaangażowanym w wyzwanie osiągnąć 2 miliony kilometrów – przekażą środki  pieniężne na rzecz Podopiecznych Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Zostaną one przeznaczone na bieżące, wszechstronne wsparcie dzieci i nastolatków leczonych onkologicznie. Będzie to wsparcie materialne, opieka psychologów, terapeutów i pedagogów, dofinansowanie rehabilitacji czy zakup nierefundowanych leków ratujących życie.