Stacja Edukacja – Ruszamy ze szkoleniami dla Partnerów Projektu MSIM

Zgodnie z zapowiedziami, mamy przyjemność poinformować o rozpoczęciu realizacji cyklu szkoleń dedykowanych małopolskim szpitalom w zakresie zagadnień związanych z wymianą elektronicznej dokumentacji medycznej za pośrednictwem Regionalnej Platformy MSIM. Z dniem 17 października 2024 r. Małopolskie Parki Przemysłowe Sp. z o. o., jako podmiot zarządzający Platformą przystąpimy do realizacji specjalistycznych szkoleń, przeznaczonych dla trzech grup odbiorców: Administratorów Platformy, Inspektorów Ochrony Danych oraz Personelu Medycznego.

Dla każdej z wyżej wymienionych grup został przygotowany dedykowany program szkoleniowy. Spotkania zostaną poprowadzone przez naszych doświadczonych specjalistów, którzy przedstawią najlepsze praktyki dotyczące omawianych zagadnień. Poniżej przedstawiam harmonogram cyklu szkoleniowego:

1. Szkolenia dla Administratorów
    • Temat: „Obsługa Portalu Administratora”
    • Termin: 21.11.2024 r. oraz 09.01.2025 r.
  1. Szkolenia dla Inspektorów Ochrony Danych
    • Temat: „Polityka bezpieczeństwa dla Partnerów”
    • Termin: 24.10.2024 r. oraz 06.02.2025 r.
  1. Szkolenia dla Personelu Medycznego
    • Temat: „Obsługa Portalu Pracownika Medycznego”
    • Termin: 17.10.2024 r. oraz 23.01.2025 r.
  1. Szkolenia dla Administratorów
    • Temat: „Obsługa Portalu Administratora”
    • Termin: 21.11.2024 r. oraz 09.01.2025 r.
  1. Szkolenia dla Inspektorów Ochrony Danych
    • Temat: „Polityka bezpieczeństwa dla Partnerów”
    • Termin: 24.10.2024 r. oraz 06.02.2025 r.
  1. Szkolenia dla Personelu Medycznego
    • Temat: „Obsługa Portalu Pracownika Medycznego”
    • Termin: 17.10.2024 r. oraz 23.01.2025 r.
Spotkania odbywać się będą w formie zdalnej poprzez platformę ZOOM, do której dostępy zostaną przekazane drogą mailową do sekretariatów Szpitali. e-mail oraz pełnione stanowisko. Szczegółowa instrukcja dot. przekazania zgłoszenia zostanie udostępniona w narzędziu MSIM Tracker w zakładce Komunikaty. W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji i zachęcamy do kontaktu poprzez dedykowany adres mailowy: msim@mpp.krakow.pl.