|

Ogłoszenie przetargu na remont budynku nr 19

Spółka Małopolskie Parki Przemysłowe ogłosiła kolejny przetarg – tym razem na wykonanie robót budowlanych oraz remont dachu wraz z wykonaniem kanalizacji deszczowej i drenażu opaskowego – budynku nr 19 zlokalizowanego na terenie zabytkowego zespołu szpitalno-parkowego w Krakowie-Kobierzynie. 

Termin składania ofert upływa w dniu 31.05.2023 o godz. 12:00. Ofertę należy złożyć w siedzibie spółki, tj: ul. dr Józefa Babińskiego 29/42, 30-393 Kraków. Otwarcie ofert odbędzie się w tym samym miejscu, godzinę  po upływie terminu składania ofert, czyli o godzinie 13:00.

Wszelkie informacje o postępowaniu oraz dokumentację dotyczącą budynku i postępowania można uzyskać w siedzibie spółki Małopolskie Parki Przemysłowe sp. z o.o. przy ulicy dr Józefa Babińskiego 29/42 w Krakowie. Kontakt można nawiązać telefonicznie pod numerem 573 217 545 lub za pośrednictwem adresu mailowego: biuro@mpp.krakow.pl.

Przetarg ten ma na celu zapewnienie kompleksowego remontu dachu wraz z wykonaniem kanalizacji deszczowej i drenażu opaskowego budynku nr 19, zgodnie z zasadami konserwatorskimi, aby zachować charakterystyczny styl zabytkowego zespołu szpitalno-parkowego w Krakowie-Kobierzynie. Ostateczny wybór wykonawców zostanie dokonany po dokładnej analizie ofert złożonych przez poszczególnych uczestników przetargu. 

 

Zobacz szczegóły:

Podobne wpisy